تماس با ایده پزی

با ایده پزی در تماس باشید. همکاران ما در ایده پزی در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان می‌‌باشند. همچنین می‌توانید قبل از تماس با ایده پزی سوالات متداول را در همین بخش را مطالعه نمایید.

شماره تماس

09123790318

سوالات متداول​

دیگران از ما پرسیده اند

از طریق تمامی نرم افزارهای پادگیر مثل: کست باکس، گوگل پادکست، اپل پادکست و … و همچنین از توی سایت ایده پزی برای اینکه ما را بتوانید بهتر دنبال کنید می‌توانید توی این نرم افزارها به فارسی عبارت: ایده پزی و یا Ideacook  را جستجو کنید. یادتون نره ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از اخبار انتشار پادکست و اطلاعات تکمیلی و مقالات مطلع بشوید.

شما می‌توانید یا از نرم افزار حامی باش و یا آدرس ولت دونیت یا لینکی که در زیر هست به ما در تولید محتوای بهتر و بزرگتر شدن شبکه دوستهای خوبمون مثل شما کمک کنید.

اینکه به ما افتخار دوستی و همکاری بدهید خیلی برای ما حال خوب کنه. می‌توانید یک ایمیل با عنوان همکاری به آدرس ایمیل info@ideacookers.com ارسال کنید.

خیلی خوشحال میشیم تا برندها و کسب و کارها و اشخاص مختلف حامی و ستون ادامه کار ما باشند لطفا بر این کار به آدرس ایمیل info@ideacookers.com و یا شماره تماس 09123790318 پیام بدهید. و عنوان اسپانسر را درج کنید توی موضوع اون.

وقت ها به دلیل محدودیت تیم به صورت ماهیانه تعیین می‌شه و محدود هست. پس محبت کنید فقط و فقط به شماره واتس اپ 09123790318  پیام کوتاهی بدهید (تا ۳ خط) و نوع مشاوره مورد درخواستتون را بنویسید و توی اون شماره تماس ضروریتون را بنویسید تا با شما هماهنگ بشه. زودتر از شما عذر می‌‌خواهیم اگر مدت انتظارتون کمی طولانی بشه.