اینجا پادکست ایده پزیه

جایی که با هم یاد می‌‌گیریم ایده فقط یک ماده اولیه است که باید خوب مزه دار بشه، ترکیب بشه، پاک بشه و توی دمای مناسب پخته بشه. ما اینجا ایده ها را با چاشنی مدیریت، اقتصاد و حقوق می‌پزیم.

ما توی این پادکست بعد از تعریف کلی مفاهیم حوزه کسب و کار در هر قسمت ایده های خدماتی، تولیدی و بازرگانی را از جنبه های مختلف بررسی می‌‌کنیم و سعی میکنیم امکانپذیری ایده ها را با توجه به نیازسنجی بازار و ریسک های مخفی و عیان تحلیل کنیم.

گوش دادن به ما می‌‌تونه کمک کنه تا مسیرهایی که نباید را نروید و مسیرهایی که برای شماست را با حمایت و آنالیز دقیق‌‌‌تر توشون قدم بردارید.

امیدواریم ایده پزی را به عنوان یک خوراکی خوش مزه برای گوش‌‌هاتون مصرف کنید و با دنبال کردن و معرفی ما حال خوب خیلی‌‌‌‌ها را با هم بهتر کنیم.

کار کرده و ایده ها را با چاشنی حقوق مزه دار می‌‌کنه.

عکس برای درباره ما

معرفی ایده پزها

مهندس حمید نجفی

حمید خان سر آشپز منوی اقتصادی و مالیه

مهندس سابق کامپیوتری که ۱۵ ساله تو کار تحلیل بازارهای مالی و روانشناسی بازار فعالیت می‌‌کنه و چند تا کسب و کار مختلف را راه اندازی کرده و اداره می‌کنه. و به تدریس و تحلیل بازارهای مالی و روش‌های سرمایه گذاری مشغوله.

hamid-najafi

مهندس کمال علی حسینی

عمو کمال سرآشپز امکان سنجی و ارزیابی پروژه

مهندسی صنایع و مدیریت مالی تو مشت مهندس علی حسینیه. استراتژیست راه اندازی و توسعه کسب و کارهاست. امکان سنجی، ارزیابی، عارضه یابی و ارزشگذاری و تهیه نقشه کسب و کار از مهارت های تخصصی عمو کماله و مدت هاست که در حال تحلیل کسب و کارهای صنعتی و خدماتی و آموزش تو این حوزه هست.

kamal-ah

امین نجفی

آشپز درجه اول عدلیه

امین نجفی حقوق مالکیت فکری و بین الملل خوانده و وکیل دادگستریه و با کلی از استارت آپ‌ها کار کرده و ایده ها را با چاشنی حقوق مزه دار می‌‌کنه.

amin-najafi

اهداف ما

ایده پزی قصد داره تا ضمن بررسی ایده های مختلف کسب و کار شما را در مسیر تصمیم گیری منطقی نسبت به ورود، توسعه و یا حتی خروج درست از کسب و کارها راهنمایی کنه و جهان ذهنی شما را در ارتباط با کسب و کارها با چراغ مدیریت، حقوق و اقتصاد روشن‌تر کنه.

اهداف ایده پزی